Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

12. oktobrī - Karjeras iespēju diena

07.10.2016

Pirmo reizi ikgadējā karjeras izstāde notiks vienlaicīgi divās ēkās - Latvijas Universitātes galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 un jaunuzceltajā Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskais centrs Jelgavas ielā 1.

Kopā izstādē piedalīsies vairāk nekā 50 uzņēmumi no dažādām nozarēm. Uzņēmumu izvietojums atbilstoši fakultātēm ir redzams šeitIzstādes laikā būs iespējams iepazīties un uzrunāt uzņēmumu pārstāvjus, lai noskaidrotu par karjeras perspektīvām katrā uzņēmumā un izvēlētajā nozarē kopumā, kā arī pieteikties aktuālajām darba un prakses vakancēm.

Interesenti, kuri pašlaik ir prakses vai darba meklējumos, ir aicināti ņemt līdzi uz pasākumu savu CV, ko pasākuma laikā varēs iesniegt potenciālajiem darba devējiem. Izstāde, kā ierasts būs atvērta no pl. 11.00 līdz pl. 16.00 un būs pieejama bez maksas visiem interesentiem.

Katrs Karjeras iespēju dienas pasākumu apmeklētājs saņems arī bukletu “Karjeras ceļvedis”, kas tiek izdots pasākuma dienā. Bukletā pieejama gan informācija par visiem Karjeras iespēju dienas dalībniekiem – organizācijām, gan arī dažādi ieteikumi tiem, kas apzināti plāno un attīsta savu karjeru.

Sadarbībā ar Tiešraides.lv pasākums tiks translēts tiešraidē internetā. Raidījuma moderatori būs Linda Rutule un Gunārs Bīts. Izstādes laikā notiks arī dažādi konkursi ar balvu izlozēm.

Šogad izstādē uzsvērsim personības mērķtiecīgu virzību uz sasniegumiem profesionālajā dzīvē. Tādēļ ikviens students ir aicināts nākt un izvēlēties savu nākamo darbavietu nevis tāpēc, ka ir vajadzīgs ienākumu avots, bet gan tādu darbu, kur gribēsies būt gandarītam un lepnam par paveikto un iedvesmot citus!

Karjeras iespēju dienas 2016 dalībnieki aplūkojami sadaļā "Programma", kā arī Facebook kontā.