Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Izstāde “Karjeras iespēju diena 2017” norisināsies 25.oktobrī vienlaicīgi divās ēkās

14.06.2017

Lai uzņēmumi būtu tuvāk LU studentiem un absolventiem, izstāde “Karjeras iespēju diena 2017” notiks Torņakalnā - LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, kā arī otrpus Daugavai - LU centrālajā ēkā.

LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) ir izvietotas sekojošas fakultātes: Bioloģijas fakultāte, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Ķīmijas fakultāte, FMF Optometrijas un redzes zinātnes nodaļa, MF farmācijas bakalauru un maģistru studiju programmas.

Uz izstādi LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā tiks aicināti arī tuvējās Fizikas un matemātikas fakultātes (Zeļļu ielā 25) studenti un absolventi. Pārdaugavā - Jūrmalas gatvē 76 un Imantas 7. līnijā 1 - atrodas Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kurā notiek pedagoģijas, psiholoģijas, kā arī mākslas (grafiskā un interjera dizaina) programmu studijas.

LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19) ir izvietotas Datorikas fakultāte, Juridiskā fakultāte, Medicīnas fakultāte, Teoloģijas fakultāte. 3 minūšu gājiena attālumā (Aspazijas bulvārī 5) no LU centrālās ēkas atrodas Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte.  

Uz izstādi LU centrālajā ēkā tiks aicināti arī studenti un absolventi no citām Rīgas centra pusē izvietotajām fakultātēm - Humanitāro zinātņu fakultāte (atrodas Visvalža ielā 4a) un Sociālo zinātņu fakultāte (atrodas Lomonosova ielā 1).

Visas LU pamatstudiju programmas var aplūkot šeit. Augstākā līmeņa programmas skatāmas šeit

Pieteikuma anketas dalībai Karjeras iespēju dienā 2017, pieejamas šeit.