Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

25.oktobrī norisināsies izstāde “Karjeras iespēju diena 2017”

14.06.2017

Šī gada 25.oktobrī jau 11.gadu pēc kārtas Latvijas Universitāte organizē uzņēmumu izstādi "Karjeras iespēju diena". Izstāde norisināsies vienlaicīgi divās ēkās - LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) un LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19).

Šī gada izstādes tēma ir „Gribu. Varu. Vajag.” Kā atrast zelta vidusceļu? Karjera nav tikai profesijas izvēle, tas ir visas dzīves gājums, kurā summējas cilvēka izvēles, intereses, vēlmes un centieni. Tas ir būtiskais dzīvē un darbā. Tās ir prasmes un pareizi lēmumi. Tie ir speciālisti un kompetences, kas ir nepieciešamas tagad un tuvākajā nākotnē.

Kopā izstādē piedalīsies vairāk nekā 50 uzņēmumi no dažādām nozarēm. Klātienē uzņēmumi varēs uzrunāt studentus - topošos speciālistus - par profesionālās karjeras iespējām.

LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) ir izvietotas sekojošas fakultātes: Bioloģijas fakultāte, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Ķīmijas fakultāte, FMF Optometrijas un redzes zinātnes nodaļa, MF farmācijas bakalauru un maģistru studiju programmas.

Uz izstādi LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā tiks aicināti arī tuvējās Fizikas un matemātikas fakultātes (Zeļļu ielā 25) studenti un absolventi. Pārdaugavā - Jūrmalas gatvē 76 un Imantas 7. līnijā 1 - atrodas Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kurā notiek pedagoģijas, psiholoģijas, kā arī mākslas (grafiskā un interjera dizaina) programmu studijas.

LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19) ir izvietotas Datorikas fakultāte, Juridiskā fakultāte, Medicīnas fakultāte, Teoloģijas fakultāte. 3 minūšu gājiena attālumā (Aspazijas bulvārī 5) no LU centrālās ēkas atrodas Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte.  

Uz izstādi LU centrālajā ēkā tiks aicināti arī studenti un absolventi no citām Rīgas centra pusē izvietotajām fakultātēm - Humanitāro zinātņu fakultāte (atrodas Visvalža ielā 4a) un Sociālo zinātņu fakultāte (atrodas Lomonosova ielā 1).