Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Konkurss!!

03.08.2017

Lai atbalstītu un popularizētu jaunos uzņēmumus un dotu iespēju satikties ar potenciālajiem darbiniekiem, “Karjeras iespēju diena 2017” izsludina konkursu!    

 

Piesaki savu vai sava drauga uzņēmumu dalībai “Karjeras iespēju diena 2017”!

 

 

Konkursā var piedalīties uzņēmumi, kuri dibināti pēdējo trīs gadu laikā. 3 no pieteiktajiem uzņēmumiem laimēs iespēju bez maksas piedalīties ikgadējā Latvijas Universitātes uzņēmumu izstādē “Karjeras iespēju diena 2017” 25. oktobrī jaunajā LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrā!

 

Konkursa nosacījumi:

  • dalies ar šo rakstu Facebook.

 

Pieteikšanās konkursam no 7.08.-20.08.

 

LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) ir izvietotas sekojošas fakultātes: Bioloģijas fakultāte, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Ķīmijas fakultāte, FMF Optometrijas un redzes zinātnes nodaļa, MF farmācijas bakalauru un maģistru studiju programmas. Uz izstādi LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā tiks aicināti arī tuvējās Fizikas un matemātikas fakultātes (Zeļļu ielā 25) studenti un absolventi. Pārdaugavā - Jūrmalas gatvē 76 un Imantas 7. līnijā 1 - atrodas Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kurā notiek pedagoģijas, psiholoģijas, kā arī mākslas (grafiskā un interjera

dizaina) programmu studijas.