Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SEŠI IETEIKUMI KVALITATĪVAI SPĒJU UN PRASMJU APZINĀŠANAI
Pēdējās izmaiņas veiktas:
25.10.2016

1. Centies atcerēties savus pozitīvos sasniegumus un pieredzi, kas iegūta līdzšinējā dzīvē, un tos pieraksti. Ja tu jau strādā, šo darbu būs vieglāk paveikt, bet, ja tev nav darba pieredzes, tad atceries kādu citu darbošanās pieredzi, piemēram, dalību kādā projektā, studiju praksē, brīvprātīgā, sociālā darbā vai tamlīdzīgi iegūtu pieredzi, kas sniegusi gandarījumu.

2. Pārskatot līdzšinējo pozitīvo sasniegumu un gūtās pieredzes sarakstu, apsver un uzraksti, kādas prasmes šajā procesā tev izdevās pilnveidot un attīstīt.

3. Apdomā, kā tavas prasmes un spējas varētu novērtēt tie cilvēki, ar kuriem esi kopā strādājis, piedalījies projektos u. tml. Varbūt vari apjautāties dažiem līdzcilvēkiem un noskaidrot, kā viņu viedoklis par tevi atšķiras. Viņiem noteikti būs kas atzinīgs sakāms par tavām stiprajām pusēm!

4. Papildini un koriģē savu prasmju sarakstu, ņemot vērā savus priekšstatus un citu cilvēku viedokli par taviem sasniegumiem, prasmēm un spējām.

5. Pārliecinies, ka vari minēt konkrētus piemērus, kas pierāda, ka tu šīs prasmes tiešām pārvaldi.

6. Apdomā un jaunizveidotajā sarakstā atzīmē tās prasmes, kuras ir visbūtiskākās tavai tālākai profesionālai darbībai.

Izveidotais saraksts tev noderēs savas personības pilnīgākai apzināšanai, mērķu nostiprināšanai, kā arī par „špikeri”, veidojot savu CV un gatavojoties darba pārrunām.