Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA "CV-Online Latvia"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.10.2015

INFORMĀCIJA PAR UZŅĒMUMU
CV-Online ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā.
Pateicoties attīstītai tehnoloģiskai bāzei un uz klienta vajadzībām vērstai uzņēmuma kultūrai, CV-Online Baltijas valstīs ir kļuvis par izteiktu tirgus līderi. CV-Online tirgus līdera pozīciju nosaka ne tikai apgrozījuma skaitļi, bet arī inovāciju daudzums interneta personāla atlases tirgū.
CV-Online nav tikai darba sludinājumu vortāls – tā būtība ir nodrošināt vislabāko apkalpošanu un partnerību visām iesaistītajām pusēm – darba meklētājiem, darba devējiem, uzņēmuma darbiniekiem un īpašniekiem. Ieguvējs ir sabiedrība kopumā, jo darba meklēšana ir atklāts un caurspīdīgs process.

Kopš 2012. gada CV-Online ietilpst starptautiskā holdingā Alma Career Oy (www.almacareer.com), kas apvieno vadošos interneta personāla atlases sniedzējus 9 Eiropas valstīs. Alma Career Oy pieder Skandināvijas mediju koncernam Alma Media un pasaules lielākajam interneta personāla atlases sniedzējam Monster Worldwide Inc, kas sniedz iespēju nodrošināt darbinieku meklēšanu aptuveni 50 dažādās pasaules valstīs.

 

KONTAKTINFORMĀCIJA
Adrese: Ģertrūdes iela 12 – 6, Rīga, LV – 1010

Mājaslapa: www.cv.lv

 

 

KONTAKTI JAUTĀJUMOS PAR DARBU UN PRAKSI
Telefona numurs: 67356110
E-pasts: info@cv.lv