Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Izglītības programma "Iespējamā misija"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
08.10.2015

Iespējamā misija (IM) pastāv, lai katrs bērns Latvijā saņemtu izglītību, kas viņam dod iespējas attīstīt savas spējas, motivāciju un prasmes mācīties mūža garumā. Mēs ticam, ka labs skolotājs ir kvalitatīvas izglītības pamats. Tāpēc katru gadu aicinām pieteikties zinošus un mērķtiecīgus visu specialitāšu pēdējā kursa studentus, augstskolu absolventus un profesionāļus. Mēs meklējam tos, kuri vēlas būt iedvesmojoši skolotāji un nākotnes līderi – pārmaiņu ierosinātāji un veicēji, kuri demonstrē entuziasmu un vēlmi īstenot pozitīvas pārmaiņas izglītībā, lai pēc divu gadu dalības IM turpinātu īstenot savas ieceres un programmas mērķus – ietekmēt izglītības kvalitāti Latvijā ne tikai kā skolotāji un skolu vadītāji, bet arī strādājot NVO, uzņēmumos un valsts pārvaldē.

Kā IM dalībnieks, Tu iegūsi priekšrocības, kuras augstu novērtējuši līdzšinējie programmas dalībnieki:

MOTIVĒJOŠA DARBA VIDE

  • Darbs skolā – IM piedāvā 2 gadus strādāt par pilna laika skolotāju, pasniedzot savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus kādā Latvijas skolā. Tu iegūsi nenovērtējamu pieredzi un rūdījumu, ko sniedz vienīgi darbs skolā.
  • Līderības attīstība – paralēli darbam skolā piedalīsies kvalitatīvās un uz pieredzi balstītās bezmaksas IM Līderības attīstības programmas mācībās Vasaras akadēmijā sešu nedēļu garumā, divus gadus IM mācībās katras otrās nedēļas piektdienās un sestdienās, attīstot mācīšanas un vadības prasmes.
  • Atbalsts – saņemsi individualizētu atbalstu, lai analizētu un uzlabotu darbu klasē.
  • Kopiena – kļūsi par daļu no kopienas ar līdzīgām vērtībām un iepazīsi cilvēkus, ar kuriem nākotnē īstenot kopīgas idejas.
  • Atalgojums – papildus skolotāja algai divus gadus saņemsi mācību stipendiju 200 eiro apmērā.
  • Izglītība pedagoģijā - veiksmīgi absolvējot programmu, iegūsi papildu izglītību pedagoģijā (tai skaitā līderībā, pārmaiņu un izglītības vadībā).


IZAUGSMES UN PILNVEIDOŠANĀS IESPĒJAS
Pēc 2 gadu ilgām IM mācībām, darba ar skolēniem un sevi pašu spēsi efektīvāk komunicēt un organizēt citus darbam, izprast savu un citu uzvedību un rīcības motīvus, objektīvi izvērtēt paveiktā darba kvalitāti, izvirzīt īstermiņa un ilgtermiņa izaugsmes mērķus gan sev, gan citiem, kā arī efektīvi plānot laiku šo mērķu sasniegšanai. Šīs prasmes tev noderēs neatkarīgi no tā, ko darīsi pēc diviem gadiem – turpināsi strādāt skolā vai būsi kā uzņēmējs, ierēdnis, politiķis, darbosies NVO sektorā vai vecāks saviem bērniem. IM atbalsta darba devēji, kuri augstu novērtē IM programmā iegūtās prasmes un vēlas redzēt tās absolventus kā vērtīgus darbiniekus.

GANDARĪJUMS PAŠAM UN LABUMS SABIEDRĪBAI

Kļūstot par IM dalībnieku un skolotāju, tev būs iespēja sekmēt katra bērna izaugsmi, īstenot pozitīvas pārmaiņas skolā, kā arī ietekmēt sabiedrības nākotni jau šodien. Strādājot skolā, katrs IM dalībnieks maina 70 – 400 skolēnu dzīves.

IM vari pieteikties, ja Tev ir:

  • bakalaurs vai augstākā profesionālā otrā līmeņa izglītība (pieteikšanās brīdī vari būt arī pēdējā kursa students vai maģistrants);
  • sasniegumi sabiedriskajā, akadēmiskajā vai profesionālajā darbībā;
  • motivācija dalībai programmā;
  • labas latviešu valodas zināšanas, lai skolā varētu mācīt savu priekšmetu un sekmīgi piedalīties mācībās pats.


Līdz šim 87 Latvijas skolās – gan mazās lauku un mikrorajona skolās, gan valsts ģimnāzijās un arodskolās – strādājuši vai šobrīd strādā 127 IM dalībnieki, no kuriem 84 ir programmas absolventi. Programmu dibinājuši Swedbank, Lattelecom un Ideju Partneru fonds. Mūs atbalsta Latvijas labākie darba devēji.

Uzzini vairāk un seko līdzi IM aktualitātēm:


Kontaktinformācija:

Veru iela 5 - 10, 4. stāvs, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@iespejamamisija.lv 
Tālr.: +371 67294645