Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
"Nemēģini mēģināt!" - ir cilvēki, kuri strādā, lai nopelnītu daudz naudas un TAD darītu to, ko vēlas. Bet ir cilvēki, kuri uzreiz pelna naudu darot to, kas viņiem patīk!

06.10.2016

Otrdien, 11. oktobrī, plkst. 18.00 Latvijas Universitātes (LU) Karjeras iespēju dienas ietvaros sadarbībā ar Radio NABA un mūzikas klubu NABAKLAB notiks diskusija par to, kā veidot veiksmīgu karjeru jau studiju laikā, kā arī pēc diploma iegūšanas. Pieredzes stāstos dalīsies TV ētera personība, žurnālists,  metereologs un LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes absolvents Toms Bricis un divi studenti, kuri ir dibinājuši uzņēmumu "Karma Sock" - LU Ekonomikas un vadības fakultātes students  Aleksandrs Geržatovičš, un LU Sociālo zinātņu fakultātes students Krists Indrišonoks. Sarunas dalībnieki diskutēs par to, kas tad nodrošina veiksmīgas karjeras attīstību - mērķtiecīgs darbs, nejaušība, veiksme vai personības īpašības?

Diskusiju organizē Latvijas Universitātes Karjeras Centrs - Karjeras iespēju dienas ietvaros, sadarbībā ar Radio NABA un mūzikas klubu NABAKLAB.

Papildu informācija www.kid.lu.lv un www.facebook.com/LUKarjerasIespejuDiena/.