Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Karjeras iespēju dienas dalībnieki balso par atraktīvāko un komunikablāko stendu

03.11.2017

Karjeras iespēju dienā 25. oktobrī tikties ar studentiem klātienē devās vairāk kā 50 uzņēmumi. Katrs uzņēmums bija rūpīgi gatavojis savu stendu un komunikācijas veidu ar studentiem. Karjeras iespēju dienas apmeklētāji tika aicināti nobalsot par atraktīvāko uzņēmuma stendu un te ir laimīgie uzvarētāji.

Uzvarētāji tika izvēlēti abās pasākuma dalības vietās - gan Raiņa bulvārī 19, gan Jelgavas ielā 1.

Tie ir veseli trīs:

  • "Tele2 Shared Service Center" - absolūtais uzvarētājs  Raiņa bulvāri 19.
  • "Centrālā statistikas pārvalde" un "A Aptiekas" - abi dalībnieki ieguvuši vienādu un visaugstāko balsu skaitu. Par katru no viņiem nobalsoja gandrīz 50% nobalsojušo.

Uzvarētāji katrs saņem balvā uzņēmuma Lumina Learning sarūpēto balvu: 3 h interaktīvu meistarklasi vadības komandai "Dažādība - līdera resurss", kuru vadīs Lumina Learning partnere Baltijā Gita Meldere. Ar Lumina Learning treniņu rīku palīdzību, vadības komandas biedriem būs iespēja interaktīvā veidā, caur savu prizmu palūkoties uz sevi - kādas komandas biedri viņi ir un kādu kultūru viņi veido. Kā vadīt biznesa procesus, radīt jaunas idejas, pārvaldīt stresu, konstruktīvi risināt problēmas un vienlaicīgi saglabāt cilvēcīgumu.

Apsveicam laimīgos uzvarētājus!

Par Lumina Learning

Lumina Learning (UK) rada inovatīvus, zinātnē balstītus, praktiskus, ar cilvēciskām vērtībām piesātinātus novērtēšanas un attīstības rīkus, kā arī veido globālu līdzīgi domājošu profesionāļu kopienu, kas, Lumina Learning radītos rīkus meistarīgi integrē dizainētos organizācijas attīstības risinājumos. Praktiķi atbalsta biznesa dibinātājus, līderus, vadītājus un komandas kļūt par pārliecināti konkurētspējīgām un caur cilvēku attīstību pacelt organizācijas vērtību.

www.luminalearning.com